امروز : سه شنبه 3 بهمن 1396
today : Jan 23 2018
Persian Arabic English

بازدیدكننده گرامی

با سلام و خیرمقدم؛karimi

صمیمانه حضور ارزشمند جنابعالی را در سایت اطلاع رسانی شرکت گچ فارسان ارج نهاده و از شما دعوت می نمائیم با مطالعه قسمتهای مختلف، با فعالیت‌ها، توانمندیها و برنامه‌های آتی این شركت به عنوان یكی از شركت های ایرانی فعال و پیشرو در زمینه تولید انواع گچ آشنا شوید.

ما در خانواده بزرگ گچ فارسان بر این عقیده‌ایم كه توسعه پایدار، نتیجه تأمین منافع ذینفعان یك بنگاه اقتصادی است. تعامل هوشمندانه با محیط بیرونی، اتكاء به ابتكار و مشاركت كاركنان، نوآوری و بهبود مستمر‌، توسعه سرمایه‌گذاری و حفظ مشاركت‌ها،‌ مشتری‌مداری و ایجاد ارزش پایدار برای آنان همچنین نتیجه‌گرایی كه تمام ذینفعان محترم سازمان را مشعوف نماید، رفتار سنجیده‌ای است كه در راهبردهای مدیریتی شركت، نه یك شعار بلكه به صورت اعتقاد و باور به صورت طرح‌های اجرایی مشهود می‌گردد. اخذ مجموعه ای از نشان‌ها، گواهینامه‌ها و تندیس‌ها در زمینه‌های مدیریت کیفیت، كیفیت محصول زیست محیطی، ارتقاء كیفیت آزمایشگاه و اكرودیته نمودن آن در سطح استانی، ملی و بین‌المللی و واحد صنعتی و معدنی نمونه در سطح استانی و ملی طی سال‌های پس از راه‌اندازی، تأكید و تأییدی بر این باور است كه تحقق یافته و مسیری است كه برای پیمودن برگزیده شده و برای كلیه ذینفعان اعتبار و اعتماد آفریده است.

رجاء واثق دارم با اجرایی نمودن استراتژی‌های تدوین شده و رعایت منشور اخلاقی در سازمان، پیش‌بینی پذیری شركت را به عنوان هدیه‌ای ارزشمند جهت تمامی ذینفعان محترم شركت به‌ ارمغان آوریم. مجدداً از حضور ارزنده شما قدردانی بعمل آورده و از اینكه از رهنمودهای شما بی‌بهره نخواهیم بود، صمیمانه سپاسگزاری می‌نمایم.

         با سپاس

            عبدالکریم کریمی - مدیرعامل